Trener Probierz nie zawodzi - zobacz jego kolejne mistrzowskie posunięcie [WIDEO]

W Berlinie rozpoczął się drugi mecz finałowy z reprezentacją Austrii. Zgodnie z tradycją, przed pierwszym gwizdkiem doszło do serdecznego przywitania obu drużyn oraz ich trenerów. Polski selekcjoner, Michał Probierz, jak zawsze wykazał się nienaganną kulturą, prezentując klasę zarówno w meczu z Holandią, jak i teraz.

Podobnie jak już wcześniej, w starciu z Holandią, nasz trener osobiście udał się do ławki trenerskiej rywali, aby złożyć pozdrowienia Ronaldowi Koemanowi. Na tym razie to Probierz zdecydował się podejść do Ralfa Rangnicka, gdy ten jeszcze siedział na ławce. Rangnick chociaż podniósł się z miejsca, aby przywitać swojego kolegę, co nie było zachowanym przez jego asystentów.

W poprzednim meczu uwagę zwracał również stylowy brązowy garnitur Probierza i elegancka kamizelka w kratę. Tym razem nasz trener zaprezentował się w ciemnogranatowym garniturze, białej koszuli i krawacie. Komentatorzy na antenie TVP 1 zauważyli, że „Michał Probierz jak zwykle z elegancją idzie się przywitać w nowym garniturze ze swoim sztabem szkoleniowym oraz z Austriakami”.