Top 10 najlepszych seriali komediowych na Netflix, które rozkręcą karuzelę śmiechu.

Jakie komedie obejrzeć na Netflix? Na Netflixie znajduje się setki filmów, a wybór odpowiedniego tytułu może przysporzyć mnóstwa problemów — może spowodować niepotrzebną frustrację i skrócić czas rozrywki. Tutaj zjawia się Geekweek, który wskazuje, na które seriale komediowe należy zwrócić uwagę.

Poniżej

Wsród wyróżnionych filmów znajduje się kilka nowości, kilka nietypowych propozycji, a także polskich perełek. Sprawdzicie, których komedii na Netflixie nie widzieliście.

  1. „The Duchess”. Świetna komedia na Netflix

Serial „The Duchess” to wyjątkowa i niezwykle pokręcona historia trzydziestokilkuletniej Katherine i jej ośmioletniej córki Olive. Katherine traktuje córkę na równi sobie, jednocześnie jest jej najlepszą przyjaciółką — przykładem może być sytuacja, kiedy matka wraz z córką udają się do kliniki in vitro. Jednocześnie kobieta nienawidzi ojca Olive, Shepa, który jest upadłą gwiazdą boysbandu o mocno alternatywnym podejściu do życia. Ponadto kobieta żyje w „wolnym związku” z innym mężczyzną, który chce wejść na kolejny poziom relacji.

  1. „Sexify”. Głośny serial komediowy na Netflix

Serial ten był jedną z najgłośniejszych produkcji 2021 roku. W wielu krajach na świecie zdobywał szczyty TOP10. Co przyciągało widzów, to — chcą one stworzyć specjalną erotyczną aplikację skierowaną do pań — poruszane są tutaj problemy niezmiernie rzadko spotykane w polskiej kinematografii. Serial zabiera nas w wir tworzenia start-upu, bardzo wyjątkowego etapu zbierania danych dotyczących przyjemności, czy też tworzenia się niezwykłych przyjaźni.

  1. „Samce alfa” to świetny humor

Na Netflixie można zobaczyć „Samców Alfa”. Serial opowiada o , którzy przeżywają kryzys swojej męskości. Postanawiają iść na specjalny kurs jej „dekonstrukcji”. Od tego momentu ich życie wywraca się do góry nogami, chwieją się również w posadach ich relacje z kobietami. Poruszany jest między innymi wątek równości płci, otwartych związków, czy aplikacji randkowych. Serial jest pełny świetnych gagów, humoru, zwrotów akcji, czy niestandardowych rozwiązań.

  1. „1670”. Polski serial komediowy na Netflix

Teraz przechodzimy do . Propozycja od razu podbiła serca polskich widzów, a serial bardzo długo utrzymywał się w TOP10 najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju. Czarna komedia opowiadająca o czasach Rzeczpospolitej Sarmackiej i o Janie Pawle z Adamczychy, który chce zostać najsławniejszym Janem Pawłem w historii Polski. Do kanonu filmowych tekstów przejdą takie teksty jak: „Bóg, honor, ojczyzna. Trzy najczęstsze przyczyny śmierci szlachty”, czy też „Wszystko, co mam, odziedziczyłem sam, a całą resztę osiągnąłem ciężką pracą własnych chłopów”.

  1. „Gang Zielonej Rękawiczki”. Fajny serial komediowy na Netflix

Wspomniany serial jest jednym z . Poznajemy tutaj trzy dojrzałe i niezwykle ekscentryczne kobiety, Zuzę, Kingę i Alicję, które są… złodziejkami. Większość ludzi ze względu na wiek bohaterek bardzo często ich nie docenia, co kończy się tragicznie oraz… komicznie. W wyniku nieudanego napadu zmuszony jest do zaszywania się w domu opieki. Właśnie tutaj przypadkowo natrafiają na intrygę wielkiej wagi. Serial swoją formułą trafia zarówno do starszego pokolenia, jak i do tego młodszego, zgrabnie łącząc elementy humorystyczne z wartką akcją i intrygą.