Ile trzeba zapłacić za konsultację u wróżki? Ceny mogą być zaskakujące

Zajmowanie się ezoteryką, choć jeszcze nie tak dawno temu utożsamiane było wyłącznie z przewidywaniem przyszłości czy też wróżeniem z kart. Dzisiaj ezoteryka zajmuje się także praktykami medytacyjnymi, ceremoniami uzdrowienia, uzdrawianiem czakry i wieloma innymi praktykami.

Co więcej, obecnie rzadko kiedy używa się określenia „wróżka”, a zamiast tego używa się określeń takich jak Wszystko zależy od jej specjalizacji. Jedni wróżą z tarota lub z kart, inni zajmują się numerologią, a jeszcze inni rytuałami uzdrawiania czakr oraz oczyszczaniem aury. Możliwości mamy wiele, wszystko zależy od tego, co nas interesuje.

Wśród standardowych usług wróżek możemy oczywiście wymienić wróżenie z kart. Wróżenie z kart polega najczęściej na wylosowaniu kart, które będą mówić coś o naszej przyszłości. Podczas wróżenia z kart możemy otrzymać odpowiedź na nurtujące nas pytania, dowiedzieć się, jak będzie wyglądać nasza przyszłość, czym powinniśmy się kierować i na co musimy uważać.

Popularną usługą jest także Reiki, czyli metoda, która wywodzi się ze wschodniej medycyny polegająca na uzdrawianiu za pomocą energii. Opiera się na założeniu, że każdy z nas posiada pole energetyczne. Zadaniem Reiki jest wyrównanie tego poziomu energetycznego i pozbycie się blokad energetycznych w czakrach. Krótko mówiąc, to metoda, która ma na celu uzdrowienie.

Inną podobną nieco metodą do Reiki jest terapia kwantowa, która pozwala pozbyć się blokad energetycznych i jak deklarują ezoterycy, pomaga uporać się z negatywnymi emocjami, trudnymi doświadczeniami czy też pomaga uzdrawiać nasze ciało, na przykład z chorób lub różnego rodzaju dolegliwości.

Ceny usług ezoterycznych różnią się w zależności od miasta, doświadczenia wróżki czy uzdrowiciela oraz od wybranej usługi. Przejrzeliśmy cenniki osób zajmujących się ezoteryką w kilku miastach w Polsce i tak, Za zabieg Reiki zapłacimy od 200 do 500 zł za jedną sesję. Za terapię czakr zapłacimy około 200 zł za 30 minut. Za uzdrawianie czakr nieco więcej, bo 350 zł. Natomiast za oczyszczenie energetyczne i ochronę mieszkania lub biura od 1000 do nawet 2000 zł.

Wróżki oferują również wróżby. Za przewidywanie przyszłości z kolei, u najbardziej znanego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego zapłacimy 250 zł za pomoc. W rozmowie z czasopismem „Viva” przyznał, że stawki swojej nie zmienił od lat.